• Rekrutacja

• Dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły Podstawowej w Suszcu, które ubiegają się o przyjęcie do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/2024 przyjmowane są z urzędu na podstawie zgłoszenia.

Zgłoszenie zawiera oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców kandydata i kandydata.
              Skorzystanie z miejsca w szkole obwodowej jest prawem, a nie obowiązkiem tzn. dziecko ma zapewnione miejsce w klasie pierwszej  w szkole obwodowej, ale rodzice mogą starać się o przyjęcie dziecka do innej szkoły.
              Termin przyjmowania zgłoszeń dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły :
              od  10.02.2023r.  do 10.03.2023r.
              w sekretariacie Przedszkola Publicznego w Suszcu, ul. Św. Jana 70 (w przypadku, gdy dziecko uczęszcza do tego przedszkola) lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Suszcu,
              ul. Szkolna 130,
              w godzinach od 7.00 – 15.00

W przypadku wyboru innej szkoły niż szkoła obwodowa, rodzice są proszeni o przekazanie  informacji do sekretariatu Szkoły Podstawowej w Suszcu.
              Druk „Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej” dostępny w sekretariacie Przedszkola Publicznego w Suszcu, Szkoły Podstawowej w Suszcu lub na stronie www.spsuszec.edupage.org

• Dziś obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „DZIAŁAJMY RAZEM!”.
              W związku z tym ogłaszamy konkursy dla uczniów:

• klas I-III na najlepszą emotkę pt. “Emoji - wyraź siebie”. Emotikon należy wykonać na kartce A4 dowolną techniką plastyczną i oddać wychowawcy klasy w terminie do 28.02.23r.

• klas IV-VIII na plakat na wylosowany temat związany z bezpieczeństwem w internecie. Plakat należy powiesić na drzwi swojej klasy do 28.02.23r.

Nauczyciele informatyki