• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• Witaj Szkoło!

W dniu 1 września 2022r. zapraszamy wszystkich uczniów na inaugurację roku szkolnego wg następującego harmonogramu:

Na godz. 8.00 wszystkich chętnych uczniów i rodziców zapraszamy na Mszę Św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Na godz. 9.00 zapraszamy:

do sali gimnastycznej rodzica z uczniem klasy I, rodzica z uczniem  z Ukrainy, który jest zapisany do oddziału przygotowawczego  klas I – III oraz uczniów klas II i III;

uczniów klas IV do hali sportowej;

uczniów klas od V do VIII zapraszamy na spotkanie bezpośrednio z wychowawcami w klasach:
              V a – 24 SP
              V b – 23 SP
              V c – 24 GP
              VI a – 14 GP
              VI b – pracownia muzyczno – techniczna
              VII a – 25 GP
              VIII a – 18 GP
              VIII b – 16 GP
              VIII c – 23 GP

• Wiadomość dla Rodziców uczniów klas I

• Prosimy, aby uczeń posiadał:

W PIÓRNIKU (TORNISTRZE): trójkątny ołówek ułatwiający naukę pisania lub ołówek HB o średniej twardości (np. ołówek BIC 650 HB) z nasadką ułatwiającą prawidłowy chwyt, gumka, temperówka, kredki ołówkowe, kolorowe długopisy, klej (najlepiej w sztyfcie), linijka, nożyczki, smycz na klucz do szafki (podpisana).

W TORNISTRZE: zeszyt w cienkie linie, zeszyt w kratkę, patyczki do liczenia, tekturowa teczka A 4 na gumkę lub wiązana.

W USZTYWNIANEJ TECZCE FORMATU A – 4 (Z RĄCZKĄ LUB GUMKĄ) NA ARTYKUŁY PLASTYCZNO - TECHNICZNE: blok rysunkowy biały, blok rysunkowy z kolorowymi kartkami, blok techniczny biały, blok techniczny z kolorowymi kartkami, papier kolorowy (wycinanka), kredki świecowe, plastelina, klej magic, farby plakatowe, pędzel, kubek na wodę, podkładka do malowania farbami. Proszę opisać teczkę imieniem i nazwiskiem dziecka.

Wychowanie fizyczne: strój gimnastyczny w podpisanym woreczku (biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki, halówki z białą podeszwą).

W SZAFCE (W SZATNI): zmienne obuwie (sportowe)
              Podręczniki i zeszyty ćwiczeń dzieci otrzymają w szkole. Kupujemy jedynie podręcznik do religii.

Prosimy również, aby:
              - Rodzice mieli przy sobie nr pesel dziecka oraz długopis
              - przygotowali zdjęcie do legitymacji zgodne z wymogiem legitymacyjnym
              - nie zabierali przysłowiowej „TYTY” ze słodyczami.

• OBIADY w szkole 2022/2023

• W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, zapisy na obiady odbędą się w dniach 1.09 do 05.09 w godzinach od 8.00 do 14.00 u intendenta. (Tel. kontaktowy 793226603).

Koszt jednego obiadu to 4,20 zł.

Koszt herbaty na cały miesiąc to 4,50 zł.

Obiady w szkole rozpoczną się od środy 7.09.2022.

• ŚWIETLICA w roku szk. 2022/2023

• Uczniowie klas I – III oraz oddziału przygotowawczego mogą korzystać ze świetlicy szkolnej w godzinach od 7.00 do 16.00.

Deklaracje na nowy rok szkolny można pobierać u wychowawcy świetlicy. Prosimy o przemyślenie potrzeb opieki świetlicowej i rzetelne wypełnienie deklaracji.