• Projekty unijne

• Rekrutacja do projektu

•

Rozpoczynamy nabór uczestników projektu na wrzesień, październik, listopad i grudzień 2017 r.  !

Każda uczennica i każdy uczeń może uczestniczyć w zajęciach projektu „ Rozwiń skrzydła – odkryj swoje uzdolnienia”. Wystarczy zgłosić się do, wychowawcy lub koordynatora w naszej szkole z dokumentami - deklaracją udziału - załącznik 1, oświadczeniem- załącznik 3 i  załącznikiem nr 4.

Rekrutacja będzie odbywała się według następujących kryteriów:

1. uczęszczanie do  Szkoły Podstawowej w Suszcu,
            2. złożenie w wyznaczonym czasie kompletu dokumentów rekrutacyjnych:
            • deklaracji uczestnictwa (załącznik nr 1)
            • opinii rekomendującej rodzaj wsparcia(załącznik nr 4) - wypełnia nauczyciel
            • oświadczenia uczestnika projektu(załącznik nr 2)
            • zakresu danych osobowych (załącznik nr 3)
            1. jeden uczeń/uczennica mogą uczestniczyć w więcej niż jednej formie wsparcia.

Terminy:

1. Opublikowanie na stronach internetowych szkół zasad i dokumentów rekrutacyjnych – do 08.09.2017 r.
            2. Początek rekrutacji – wraz z opublikowaniem dokumentów 08.09.2017 r.
            3. Przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych –  do 14.09.2017 r.
            4. Opublikowanie ostatecznej listy uczestników  i uczestniczek projektu-do 15.09.2017 r.

Regulamin_uczestnictwa_Rozwin_skrzydla.doc

deklracja_uczestnictwa_zalacznik_1.doc

oswiadczenie_uczestnika_zalacznik_2.doc

zakres_dane_osobowe_zalacznik_3.doc

Rozpoczynamy nabór uczestników projektu !

Każda uczennica i każdy uczeń może uczestniczyć w zajęciach projektu „ Rozwiń skrzydła – odkryj swoje uzdolnienia”. Wystarczy zgłosić się do pedagoga, wychowawcy lub koordynatora w naszej szkole z dokumentami - deklaracją udziału - załącznik 1, oświadczeniem- załącznik 3 i  załącznikiem nr 4.

Rekrutacja będzie odbywała się według następujących kryteriów:

1. uczęszczanie do  Szkoły Podstawowej w Suszcu,
            2. złożenie w wyznaczonym czasie kompletu dokumentów rekrutacyjnych:
            • deklaracji uczestnictwa (załącznik nr 1)
            • opinii rekomendującej rodzaj wsparcia(załącznik nr 4) - wypełnia nauczyciel
            • zakresu danych osobowych (załącznik nr 3)
            • oświadczenia uczestnika projektu(załącznik nr 2)

c.  jeden uczeń/uczennica mogą uczestniczyć w więcej niż jednej formie wsparcia.

Terminy:

1. Opublikowanie na stronach internetowych szkół zasad i dokumentów rekrutacyjnych – do 05.09.2016 r.
            2. Początek rekrutacji – wraz z opublikowaniem dokumentów
            3. Przyjmowanie dokumentów rekrutacyjnych –  do 16.09.2016 r.
            4. Opublikowanie ostatecznej listy uczestników  i uczestniczek projektu – do 20.09.2016 r.

Regulamin: Regulamin_uczestnictwa_Rozwin_skrzydla(5).doc

Deklaracja udziału: deklracja_uczestnictwa_zalacznik_1.doc