• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Grono Pedagogiczne i Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Suszcu serdecznie zapraszają 02.09.2024 r. na rozpoczęcie roku szkolnego według następującego harmonogramu:

8.00uczniów klas IV-VIII na spotkanie w salce gimnastycznej, po czym uczniowie spotkają się z wychowawcami,

9.30 – wszystkich uczniów szkoły na Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego do parafialnego kościoła.

Po Mszy św. do świetlicy wracają uczniowie, którzy czekają na busa na Branicę.

Uczniów klas I-III po Mszy św. około godz. 10.30 zapraszamy do salki gimnastycznej, potem spotkanie z wychowawcami.

Bus na Branicę po dzieci będzie 7.30, a powrót ok. godz. 11.40.

• Informacja o podręcznikach na rok szkolny 2024/2025

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Suszcu informuje, że podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla uczniów kl. I - VIII zakupi szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2024 r.

Rodzice uczniów uczestniczących w religii rzymskokatolickiej zobowiązani są do zakupienia podręczników. Wykaz podręczników z religii do pobrania:

Wykaz_podrecznikow_z_religii(1).pdf