Menu

Konkursy w roku szk. 2014/2015


Laureaci konkursu matematycznego KANGUR

Dnia 19 marca 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny". Ośmiu uczestników osiągnęło wysoki wynik :

Wynik bardzo dobry zdobyli:

Jacek Krymer z kl. III i Robert Jacak z kl. IV

Wyróżnieni zostali:

Paulina Dyrna i Marlena Hoinkis z kl. II

Daniel Pojda, Antonina Spyra i Jonasz Janaszak z kl. IV

oraz Jagoda Janaszak z kl. VI

Gratulujemy sukcesu!!!


Powiatowy Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II i św. o. Pio "Nie bój się, wypłyń na głębię".

W dniu 16.04.2015 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Rudziczce odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o św. Janie Pawle II i św. o. Pio "Nie bój się, wypłyń na głębię". Nasza szkolna drużyna: Antonina Prządka-VIa, Anna Krymer-Vb i Robert Jacak-IVb zajęli II miejsce.
Gratulujemy!!!


Finał XX Konkursu Wiedzy Biblijnej

W dniu 09.04.2015r. w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego odbył się finał XX Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych "Idźcie na cały świat i głoście  Ewangelię wszelkiemu stworzeniu"/Mk 16,15/. W tym konkursie nasi uczniowie:
Jan Chomiuk z kl. IVb zajął III miejsce,  Marta Malcharek z kl. VIB zajęła V miejsce.
Gratulujemy wygranej!!


15 kwietnia 2015r. na Hali Sportowej w Suszcu rozegrane zostały rozgrywki w kategorii „Gry i zabawy sportowe”.
Były to eliminacje na szczeblu półfinału wojewódzkiego.

Po ostrej i zaciętej rywalizacji drużyna naszej szkoły składająca się z uczniów klas drugich i trzecich zajęła III MIEJSCE.


Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II – III.

9 kwietnia b. r. odbył się Gminny Konkurs Ortograficznydla uczniów klas II – III.
III miejsce zdobyła Zuzanna Waleczek z naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy.


Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II – III

31 marca b. r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny
dla klas II – III.
I miejsce zdobyła Zuzanna Nykiel,
II miejsce – Zuzanna Waleczek,
III miejsce – Dawid Faruga.

Będą oni reprezentować naszą szkołę
na Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się
09. 04. 2015 r. w Rudziczce.

Serdecznie gratulujemy.


III Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II - III pod patronatem Wójta Gminy Suszec.

Uczestniczyli w nim uczniowie z Kryr, Kobielic, Radostowic, Mizerowa, Rudziczki i Suszca.
I miejsce zdobył Jacek Krymer – uczeń naszej szkoły,
II miejsce – Maria Łakomiak z ZSP w Rudziczce,
III miejsce – Filip Wrożyna z ZSP w Rudziczce.

Uczniowie: Jacek Krymer i Maria Łakomiak reprezentować będą naszą gminę na Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
dla uczniów klas II – III, który odbędzie się 24 marca b. r.
w Czerwionce – Leszczynach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

Zdjęcia z konkursu znajdują się w albumie fotograficznym szkoły.


Szkolny Konkurs Matematczny dla uczniów klas I-III.

W lutym b. r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów 
klas I - III.

Wśród uczniów klas pierwszych I miejsce zdobyli: Weronika Gałuszka i Dawid Majeran, II miejsce zajęła Ewelina Skowron, 
a III miejsce Bartek Michałkowski.

Wśród uczniów klas drugich I miejsce zdobył Mateusz Krymer, 
II miejsce zajęła Marlena Hoinkis, a III miejsce Natalia Krzekotowska.


Wśród uczniów klas trzecich I miejsce zdobył Jacek Krymer, 
II miejsce zajął Dawid Faruga, a III miejsce Oliwia Biber.

Uczniowie ci będą reprezentować naszą gminę na III Gminnym Konkursie Matematycznym 
pod patronatem Wójta Gminy Suszec
, który odbędzie się 3 marca b. r. w naszej szkole.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.


Akcje i konkursy przyrodnicze:

  • Zbieranie żołędzi i kasztanów: najwięcej zebrał w szkole i zajął I miejsce Piotrek Tomecki z kl. I
  • Konkurs „Drzewo w czterech porach roku”:

-w kategorii klas IV Emilia Piasek zajęła I miejsce

-w kat. klas II-III Emilia Dziadek zajęła I miejsce, Ania Kowalska II miejsce, Ola Kurek III miejsce

-w kat. Klas I Bartek Spyra zajął I miejsce, Oliwier Skaźnik II miejsce, Maja Kowalczyk III miejsce

  • Konkurs w klasach młodszych  „Leśni przyjaciele”

I miejsce - Martyna Kołodziej, II miejsce - Martyna Wala, III - Małgosia Filipowska

  •  Konkurs „I my dbamy o swój las”

I miejsce - Marta Malcharek, II - miejsce Karolina Gajczak, III miejsce - Szymon Pieczonka


Turniej Gier i Zabaw - rozgrywki powiatowe.

12 GRUDNIA 2014 r. na Hali Sportowej w Suszcu odbyły się powiatowe rozgrywki

„Gier i zabaw sportowych”, w których wzięli udział uczniowie klas drugich i trzecich szkół podstawowych. Rywalizowały między sobą następujące szkoły: SP Goczałkowice,  SP Czarków, SP Golasowice, SP Łąka, SP Suszec.

Ostateczna punktacja za wszystkie konkurencje wynosiła:

81 P – Suszec                I MIEJSCE

53 P – Czarków             II MIEJSCE

 36 P – Łąka                    III MIEJSCE

30 P – Golasowice        IV MIEJCSE

13 P – Goczałkowice    V MIEJSCE

Teraz będziemy się przygotowywać do rozgrywek w półfinałach na szczeblu wojewódzkim,

które również odbędą się w Suszcu.


Turniej Gier i Zabaw - gminne rozgrywki.

27 listopada 2014r. na Hali Sportowej w Suszcu odbyły się gminne rozgrywki                                      

Gier i Zabaw Sportowych.

Uczniowie klas drugich i trzecich Szkół Podstawowych z Rudziczki, Kryr, Kobielic, Mizerowa oraz Suszca rywalizowały w różnych konkurencjach. Uczniowie musieli się wykazać dużą szybkością, zwinnością, opanowaniem skakanki, celnością w rzutach do celu.

Uczniowie  Szkoły Podstawowej w Suszcu zdobyli I MIEJSCE.                                                          

Uczniowie naszej szkoły przygotowują się teraz do rozgrywek na szczeblu rejonowym.


Gminne Zawody w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt.

2 grudnia w suszeckiej hali sportowej odbywały się gminne zawody w minipiłce ręcznej dziewcząt. Tym razem nasze zawodniczki z klas V i VI wywalczyły II miejsce, a warto podkreślić, że do zawodów przystąpiły drużyny ze wszystkich szkół podstawowych z gminy. Skład naszej drużyny: I. Kusak, M. Janik, Z. Baron,
M. Grabiec, M. Foraiter, N. Wadelska, A. Kropka, J. Janaszak, K. Kumor,
W. Urbanek, M. Musiolik.

Gratulacje !!!


XX Konkurs Wiedzy Biblijnej "Idzcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu" /Mk 16,15/.

20 listopada w Szkole Podstawowej Czerwionce Leszczyny odbył się konkurs wiedzy z Ewangeli św Marka na etapie rejonowym. Nasi uczniowie po dogrywce zajęli II miejsce - Jan Chomiuk
z kl. IVb
oraz III miejsce - Marta Malcharek z kl. VIb i zostali zakwalifikowani do etapu diecezjalnego, który odbędzie się 9 kwietnia 2015 r.

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Suszcu
    Szkoła Podstawowa w Suszcu, ul. Szkolna 130

    DYREKTOR SZKOŁY ANETA HANAK

    W-CE DYREKTOR BLANDYNA GODOWSKA

  • 32 2124219

Galeria zdjęć